בניית אתר וורדפרס – עיצוב, פיתוח ותחזוקה


בניית אתר וורדפרסבניית אתר וורדפרס – כי אתר האינטרנט הוא הפנים שלך לעולם.

בניית אתר וורדפרס היא המומחיות שלנו. דרך האתר אנו מצליחים להעביר את הניסיון, את המסר, והייחודיות שלך. במיוחד כשמדובר בכרטיס הביקור שלך באינטרנט. אתרי האינטרנט ודפי הנחיתה שאנו בונים ומפתחים לוכדים את הסיפור והחוויה, ויוצרים את הערך של העסק שלך. הם נועדו להעביר את המסר במהירות, ומטרתם לדרבן את הגולשים שלך ליצור אינטארקציה עם העסק. אנו מתמחים בבניית אתרים בוורדפרס, מעצבים אתרים יעילים ומותאמים אישית מן השורה הראשונה המשקפים את האיכות האותנטית של המותג שלך. האתרים שאנחנו בונים ממקדים את קהל היעד שלך ומספקים ללקוחות שלך חווית שימוש ידידותית ואינטואיטיבית .

ומה לגבי עיצוב?

עיצוב מקצועי הוא באמת ובתמים המפתח להצלחה באינטרנט. עיצוב אתר יכול לשחק תפקיד ענק באיך אתה מדורג, איך אתה נתפס ואיך אתה ממיר גולשים ללקוחות. בשבילנו,

בניית אתר וורדפרס הוא לא רק כלי טכנולוגי, אלא כלי המהווה אמצעי במטרה להביא פניות ולקוחות לעסק שלך. אנו מבצעים זאת באמצעות שילוב של מגוון רחב של שיטות רב תחומיות בתהליך בניית האתר. החל בניתוח שוק העסק ומתחריו, וכלה בתאימות בין פלטפורמות ודפדפנים שונים, תוכן שיווקי יצירתי, עיצוב ממשק משתמש ופסיכולוגיה בחוויית המשתמש. כל אלה הופכים את מוצרי האינטרנט של MMG אטרקטיביים ויעילים.

בMMG , אנו מאמינים כי קידום העסק שלך באינטרנט צריך להיות קל ככל האפשר. לכן פיתחנו את הכלים שלנו בהתאם , ובהתבססות על תפיסה זו. אנו משלבים מערכות מקוונות ידידותיות למשתמש המאפשרות הסתגלות לשינויים תקופתיים או מונחי מוצר, שהם הכרח משותף לעסק.

 

מה מיוחד בדרך בה אנחנו מבצעים בניית אתרים בוורדפרס?

  • מערכת ניהול ייחודית לכל אתר בפני עצמו, המציע כלים פשוטים לשימוש ומפחית את הזמן והכסף הן בטווח הקצר והן בארוך למנהל. טכנולוגיית ניהול דינאמית ועצמאית, ללא תלות במתכנת או איש מקצוע, נכללת אצלינו כסטנדרט בתהליך בניית האתר. מערכות ניהול התוכן שלנו מאפשרות שינויים דינמיים , מה שמקל על הוספה, עריכה ומחיקה של דפים רבים ככל שתרצו, וביצוע שינויים בטקסט או בתמונות בפשטות.
  • אתר רספונסיבי, מותאם לכל הניידים.
  • מערכת ניהול הזמנות ופניות לעסק בקלות, לרבות מערכת ניהול נרשמים.
  • יכולת הוספה מהירה של אלמנטים גראפיים, עמודי תוכן, באנרים ועוד לאתר באופן עצמאי.
  • עיצוב מכוון מותג, ומותאם לצרכי העסק
  • ידידותי ומותאם למנועי החיפוש
  • חינם! אנו מספקים הכשרה מלאה ומדריכי וידיאו, כך שתרגיש סמוך ובטוח לנהל את האתר שלך.
  • לקוחותינו נהנים מתמיכה מהירה ומסורה מצוות התמיכה הטכנית שלנו . כל הבקשות מתקבלות, כל בקשות הלקוח נענות. נציגנו נמצאים שם בשבילך , אם אתה צריך קצת עזרה וייעוץ .

מתן חבילה מלאה :

אנו מספקים את חבילת אינטרנט המלאה הכוללת עיצוב ובניית אתרים בוורדפרס, יישומי אינטרנט, אירוח אתרים, ושירותי רשת. כצוות פתרונות אינטרנט שלם, MMG מציע שירותי עיצוב אתרים מוכווני לקוחות ומספק לך תוצאות יצירתיות ויעילית.

חבילת ניהול אתר האינטרנט שלנו כוללת :

1 . עיצוב והקמת אתר

2 . רישום ואירוח דומיין

3 . מערכות ניהול תוכן ( CMS )

4 . מערכות ניהול קשרי לקוחות

5 . עיצוב ניוזלטר בדוא”ל

6 . ניהול ויישום חשבונות דוא”ל

7 . יישומי אינטרנט : סימניות מדיה חברתית, מערכות לניהול באנרים , תוספי אתר , וכו ‘

8 . דפי נחיתה ו squeeze pages

9 . ניתוחי אתרים וגוגל

10. אופטימיזציה של אתר האינטרנט

11 . איחסון אתר אינטרנט ודואר אלקטרוני

אנו משלבים עיצוב יוצא דופן עם אופטימיזציה מתקדמת במנועי חיפוש כדי ליצור אתרי אינטרנט בעלי השפעה גבוהה שיהוו מגנט לכנסת פניות ולקוחות חדשים . הצוות שלנו עובד כדי ליצור סגנונות עיצוב יוקרתיים עבור האתר שלך, שמטרתן להגדיל את יחס ההמרה שלך ואת התנועה בהיותם ברורים, מדוייקים וידידותיים למנועי החיפוש. אנו פועלים יום יום לבדיקה, מדידה, והבנה אילו פריסות עיצוב ושיטות UI + UX ממירות באופן הטוב ביותר. תוכל לראות זאת בתיק העבודות של לקוחותינו.