מדוע אנחנו? | מומחה שיווק באינטרנט


מה אנחנו יודעים לעשות


להקשיב ללקוחות שלנו

ניהלנו פרויקטים מענף התיירות והפנאי ועד תחומים מקצועיים דוגמת משפטים, פיננסים, אירועים ועוד, תוך טיפוח חדשנות ויצירתיות לאורך כך הדרך, ותוך שמירה על עדכניות במה שחדש ורלוונטי לכל ענף בפני עצמו.

לספק את כל השירותים. בבית אחד.

יש לנו את היכולת הייחודית להציע מגוון של שיטות עבודה תוך נגיעה בכל דיסציפלינה שיווקית רלוונטית. גישה זו, בשילוב עם הצוות המנצח שלנו מאפשר לנו להגיע לצרכנים באשר הם, ולהמיר אותם ללקוחות.

מעצבים. מקדמים. משווקים.

אנו משלבים טכנולוגיה עם ניסיון שיווקי בכדי למצב, לקדם ולמנף את השירותים שלכם, על מנת להגדיל את הרווחים שלכם.

מדוע אנחנו?

אנחנו יצירתיים ובעלי תובנה, אך מה שמבדיל בינינו לבין יתר אנשי וסוכני השיווק למיניהם נמצא ביכולת להפיק ערך, תמורה ותוצאות יוצאות מן הכלל עבור כל אחד מהפרויקטים בהם אנו עוסקים. נשמח לעזור לך.

לבלוט על פני המתחרים

אנו נבנה עבורך תוכנית שיווק ייחודית ומפורטת בסיוע של מומחה שיווק באינטרנט ונציע להנחות אותך אף לנהל ולבצע תחומים שונים של עבודת השיווק שלך עבור העסק. מעיצוב תוכנית שיווקית כוללת ועד קידום תחומי מוצר ספציפיים עבורך.

למלא בקשות, להגשים משאלות

צוות MMG  מאויש על ידי קבוצה של גרפיקאים, מתכנתים ואנשי תוכן וקריאייטיב כשרוניים ומנוסים. אנו קבוצה של מומחי Web בעלי גישה טכנולוגית וניסיון רחב באינטרנט, שיווק, פרסום ויח”צ דיגיטאליים.
0
+
לקוחות מרוצים
0
שנים בעסק
0
כוסות קפה
0
טקטיקות וכלים

מדוע אנחנו ?

אנחנו יצירתיים ובעלי תובנה, אך מה שמבדיל בינינו לבין אנשי שיווק למיניהם הוא ביכולת להפיק ערך, תמורה ותוצאות יוצאות מן הכלל עבור כל אחד מהפרויקטים בהם אנו עוסקים.
כחברה המציעה את מכלול שירותי השיווק, ביכולתנו לספק סל של כלים אינטראקטיביים לעסק, תוך עריכת בחינה מעמיקה של נישת ההתמחות של העסק והאופן בו ניתן למנף אותו. מגרפקאית מוכרת, מומחה שיווק באינטרנט, מתכנת וורדפרס ואנשי פרסום ומדיה, הסל קיים והתפוקה מתמדת.

נשמח לעזור לך.
הצעד הראשון מתחיל אצלך. מחכים לשמוע ממך.


אם יש משהו שאני יודעת להעריך זה את העבודה המהירה והאיכותית שלכם. אנחנו עובדים יחד כבר מספר שנים והתוצאות מדברות בעד עצמן. החזרנו ביחד אתכם את ההשקעה ואף הרבה יותר מכך.
על כך המון תודות. לעונג יהיה לי להפיץ את הטוב.

עינב אליהו

עינב אליהומנכ``לית - xmedia

אני בעלת אתר אינטרנט כבר הרבה מאד שנים. לאורך הדרך עברתי לא מעט חברות ומתכנתים. האתר שלי מורכב, כבד וכולל הרבה חומרים, חנות ואתר חברים מורכב עם קורסים.

הגעתי אליך כמעט “במקרה”‘ ואף ספק שפניתי אליו לפנייך (על אף שטענו שהם יכולים) לא הצליחו לפתור את העניין.

כמו שהבטחת לי לאורך הדרך, תמיד מצאת את הפתרון הנכון. על כל בקשה או אתגר מצאת מענה.

תמיד בסבלנות, עם המון הבנה ומקצועיות.

שמחה שפגשתי אותך, שמחה שהאתר שלי עכשיו בידייך הנאמנות.

ממליצה בחום לכל מי שצריך לבנות אתר או לתחזק אתר קיים

בהערכה רבה, ליאת שפר בן יעקב

ליאת שפר בן יעקב

ליאת שפר בן יעקבמנכ``ל - liat-scheffer

… לכן חשוב לי להביע את הערכתי לעבודה ולמקצועיות שלכם. האתר שלנו קצר כל כך הרבה מחמאות, ולא אחת כבר ביקשו את הטלפון שלכם לקבל הצעה. מאחל לכם הרבה הצלחה ולנו המשך שיתוף פעולה פורה ומוצלח. שנה טובה.

יוני פלמון

יוני פלמוןCEO - גולדמן בע``מ