קידום אתרים בגוגל בדרך אחרת – האפיק שמייצר לקוחות ותנועה לאתר

 קידום אתרים בגוגל באופן אפקטיבי שמייצר לקוחות ותנועה לאתר שלך – המומחיות שלנו.

קידום אתרים בגוגל צריך להיות חלק מרכזי בתמהיל השיווק שלך אם מטרתך היא להגיע ללקוחות איכותיים המחפשים אותך.
מומחי הקידום שלנו יפתחו אסטרטגיה שתהיה המועילה ביותר לעסק שלך. אנחנו נבצע קידום יסודי של אתר האינטרנט שלך, כדי להבטיח לך דירוג טוב עבור מילות המפתח הנכונות, בראש התוצאות.

 

למעלה מ85% אומרים שהם משתמשים בחיפוש בגוגל כאמצעי לאיתור מידע אודותיך. קידום אתרים אורגני משפיע.קידום אתרים בגוגל

הניסיון שלנו בשיווק אתרים וניתוח השוק בשנים האחרונות לימד אותנו דבר אחד מרכזי וחשוב: הזמן הנכון והטוב ביותר ליצור קשר עם הלקוחות שלך הוא בזמן בו הם למעשה מחפשים אותך.

מנועי החיפוש הם בין הכלים הפופולריים ביותר בהם משתמשים צרכנים בכדי לאסוף מידע ולאחר מכן לרכוש את המוצר או השירות המבוקש. במילים אחרות, “אם אינך שם, אינך קיים”.

 


מדוע לבצע קידום אתרים בגוגל?

קידום אתרים בגוגל הוא למעשה האפיק החזק והרחב ביותר שעסק מבוסס אינטרנט יכול להנות ממנו ביחס לאפיקים אחרים, דוגמת המדיה החברתית, קידום ממומן ועוד. קידום אתרים בגוגלכמעט כל עסק בעל אתר אינטרנט המחובר למעקב נתוני גלישה יעיד על עובדה שאין מחלוקת עליה: תנועת הגולשים והלקוחות המגיעים דרך גוגל היא הגדולה ביותר והרחבה ביותר ביחס לאפיקים ומקורות אחרים. לרוב, בפער ניכר.

קידום אורגני משמעותו לא רק הופעה בתוצאות הראשיות בגוגל, במקום בו הלקוחות מחפשים אותך. משמעותו גם קידום שיווקי שתוצאותיו ניכרים לטווח הרחוק. מקדם אתר מקצועי יביא אותך לעמוד הראשון בתוצאות גוגל, או בכל מנוע חיפוש אחר, ויוודא שהעסק שלך נשאר שם לטווח זמן ארוך, ללא צורך בתקציב נוסף לצרכי פרסום.
כשאנחנו מבצעים אופטימיזציה לאתר שלך על מנת שיופיע בעמוד הראשון בגוגל, אנחנו למעשה מאפשרים את חשיפת האתר שלך והעסק שלך לעשרות עד מאות אלפי מבקרים ולקוחות פוטנציאליים מידי חודש, לפחות.

 

קידום אתרים בגוגלעד כמה קידום אתרים בגוגל יהיה אפקטיבי לעסק שלך?

 • למעלה מ86% מהישראלים משתמשים בגוגל בכדי להשיג נתונים הקשורים במוצר או השירות אותו הם מחפשים. ויותר מכך, כ 72% ממשתמשי האינטרנט לא פונים כלל לעמוד השני של תוצאות גוגל, או כל עמוד ודירוג הנמוך מכך.
 • בשוק התחרותי של היום, אסטרטגיית קידום אתרים אורגני אפקטיבי יכול להפוך כל אתר ועסק לכדי סיפור הצלחה, ולמצב אותו בעמדות מפתח ברחבי האינטרנט, תוך הזרמת תנועה שוטפת של מבקרים ולקוחות. השקעה בקידום אתרים בגוגל חוסכת לפיכך את הצורך בהוצאות תקציבי שיווק לאפיקים אלטרנטיביים.
 • קידום אורגני בגוגל מאפשר לעסקים קטנים להתחרות במידה שווה גם מול הכוחות הגדולים בשוק.

קידום בגוגל כולל, בין היתר:

 • אופטימיזצייה של האתר למנועי חיפוש:
  הפיכת האתר ופרופילי העסק לכלים מניבי לקוחות ומכירות היא אומנות בפני עצמה. אופטימיזציה היא למעשה אבן היסוד של כל תכנית שיווקית טובה. במסגרת הניסיונות לשיפור מאמצי השיווק של העסק והאתר הקיים, אנו נוקטים במגוון רחב של טקטיקות להטמעה
  והשגת יעדי התכנית השיווקית, דוגמת ניתוח שוק והזדמנויות להכנסת תנועה ממקורות שונים, יצירת תגיות מטא ייחודית, ממשק משתמש האופטימלי ואסטרטגיית קישורים אפקטיבית.
 • המרת מבקרים למכירות:
  קידום אתרים בגוגלבאמצעות שילוב של אסטרטגית השיווק, יחד עם תוכן ממיר וממשק משתמש יעיל, מטרתנו היא להפוך את האתר שלך לנגיש וברור למשתמש וידידותי למנועי החיפוש. שם המשחק הוא המרות. הצוות שלנו יפעל במגוון טקטיקות, תוך שימוש בכלים מקצועיים להגדלת כמות המבקרים לאתר, תוך המרתם ללקוחות.
 • בניית קישורים:
  אסטרטגיית קישורים היא מרכיב משמעותי וחשוב למנועי החיפוש ולצרוך האתר והתוכן שלך באמצעות מדיות רלוונטיות בכדי להשיג דירוג אמינות, תנועה לאתר ועלייה במיקום האתר במנועי החיפוש. אין עד היום פקטור המשפיע על קידום ומיקום גבוה בגוגל וכל מנוע חיפוש אחר כמו קישורים. משום כך בניית אסטרטגיית קישורים נכונה היא מרכיב עבודה רחב ומשמעותי בעבודת הקידום של הצוות שלנו משך שנים רבות.

אנחנו בMMG  פועלים באופן שוטף להתעדכן וליישם את טקטיקות הקידום האפקטיביות והרלוונטיות ביותר עבור כל עסק בפני עצמו. יש לנו מחויבות ואינטרס אישי להניב תוצאות עסקיות טובות עבורך.
נשמח לשמוע ממך.

לקוחות מספרים על קידום אתרים