קידום אתר וורדפרס

 קידום אתר וורדפרס בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים – היתרון של המערכת. 

וורדפרס הינה מערכת ההפעלה לבניית בלוגים ואתרי אינטרנט הנפוצה ביותר לשימוש כיום. היא קיימת מאז 2003, ועוברת שינוי ושיפור מתמיד ומקצועי באמצעות קהילה של מיליוני אנשי מקצוע המשתמשים בה ומסייעים לשיפורה ולשיפור חוויית המשתמש וממשק המשתמש שלה, תוך התאמה לצרכים הדינאמיים של בעלי האתרים/ הבלוגים. לכן גם גוגל כל כך אוהבים אותה, ואנחנו אוהבים אותה  כי קידום אתר וורדפרס מספק מענה איכותי ונוח לשימוש הן בעבור המקדם והן עבור בעלי האתר.

קידום אתר וורדפרס מאפשר יתרון משמעותי לבעלי האתר ולאיש המקצוע המקדם אותו. מבנה האתר, תגיות המטא, היררכיית האתר ויתר האלמנטים בו, מותאמים בחלקם הגדול לגוגל ומתעדכנים על בסיס קבוע על מנת לעמוד בסטנדרטים באופן שמשאיר את יתר מערכות בניית האתרים הרבה מאחורה.

קידום אתר וורדפרסלמעלה מ85% אומרים שהם משתמשים בחיפוש בגוגל כאמצעי לאיתור מידע אודותיך. קידום אתרים בגוגל משפיע.

הניסיון שלנו בשיווק וניתוח השוק בשנים האחרונות לימד אותנו דבר אחד מרכזי וחשוב: הזמן הנכון והטוב ביותר ליצור קשר עם הלקוחות שלך הוא בזמן בו הם למעשה מחפשים אותך.

מנועי החיפוש הם בין הכלים הפופולריים ביותר בהם משתמשים צרכנים בכדי לאסוף מידע ולאחר מכן לרכוש את המוצר או השירות המבוקש. במילים אחרות, “אם אינך שם, אינך קיים”.

קידום אתרי וורדפרס
מדוע לבצע קידום אורגני?

קידום אורגני הוא למעשה האפיק החזק והרחב ביותר שעסק מבוסס אינטרנט יכול להנות ממנו ביחס לאפיקים אחרים, דוגמת המדיה החברתית, קידום ממומן ועוד. כמעט כל עסק בעל אתר אינטרנט המחובר למעקב נתוני גלישה יעיד על עובדה שאין מחלוקת עליה: תנועת הגולשים והלקוחות המגיעים דרך גוגל היא הגדולה ביותר והרחבה ביותר ביחס לאפיקים ומקורות אחרים. לרוב, בפער ניכר.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל משמעותה לא רק הופעה בתוצאות הראשיות בגוגל, במקום בו הלקוחות מחפשים אותך. משמעותה גם קידום שיווקי שתוצאותיו ניכרים לטווח הרחוק. מקדם אתר מקצועי יביא אותך לעמוד הראשון בתוצאות גוגל, או בכל מנוע חיפוש אחר, ויוודא שהעסק שלך נשאר שם לטווח זמן ארוך, ללא צורך בתקציב נוסף לצרכי פרסום.
כשאנחנו מבצעים אופטימיזציה לאתר שלך על מנת שיופיע בעמוד הראשון בגוגל, אנחנו למעשה מאפשרים את חשיפת האתר שלך והעסק שלך לעשרות עד מאות אלפי מבקרים ולקוחות פוטנציאליים מידי חודש, לפחות.

 

קידום אתר וורדפרס בגוגלעד כמה קידום אורגני יהיה אפקטיבי יותר דווקא לקידום אתר וורדפרס שלך?

  • נגישות וחוויית משתמש – וורדפרס הינה מערכת שנבנתה במטרה לאפשר ניהול עצמי אשר אינו מחייב ידע בתכנות לכל צורך בסיסי ואף עיצובי. ניתן להוסיף תכנים ומדיה ללא ידע בHTML או ניסיון עם ניהול FTP כפי שנדרש בעבר ממנהלי אתרים. כיוון שכך, הכל מתבצע ביותר קלות. וזמן זה כסף.
  • בשוק התחרותי של היום, אסטרטגיית קידום אורגני אפקטיבי הוא הכרחי ומשמעותי לעין ערוך בתחום הנוכחות של כל אתר במנועי החיפוש. השקעה בקידום אורגני היא חסכונית יותר באתרי וורדפרס בשל קלות השימוש בה וההתאמה המובנית עמו היא מגיעה. ולפיכך חוסכת את הצורך בזמן והוצאות עתק על קידום שוטף.
  • קידום אורגני באמצעות אתר וורדפרס מאפשר לעסקים קטנים להתחרות במידה שווה או אף גדולה יותר גם מול הכוחות הגדולים בשוק היות ויש “פור” = יתרון משמעותי מבחינת קידום כאשר מדובר באתר עליו כבר קיימת בו אופטימיזציה לגוגל.

 

 

קידום אתר אורגני

קידום אורגני כולל, בין היתר:

  • אופטימיזצייה של האתר למנועי חיפוש, ועבודת תוכן שוטפת לצרכי קידום ויח”צ דיגיטאליים
  • המרת מבקרים ללידים = לקוחות מתעניינים אקטיבית
  • בניית קישורים – פרמטר השני והמשמעותי ביותר בחשיבותו לקידום בגוגל

אנחנו בMMG  פועלים באופן שוטף להתעדכן וליישם את טקטיקות הקידום האפקטיביות והרלוונטיות ביותר עבור כל עסק בפני עצמו. יש לנו מחויבות ואינטרס אישי להניב תוצאות עסקיות טובות עבורך.
נשמח לשמוע ממך.

לקוחות מספרים על קידום אתרים