קידום ממומן בגוגל ופייסבוק

קידום ממומן בגוגל ממלא תפקיד מרכזי
במשיכת מבקרים לאתר האינטרנט שלך באופן מיידי ובהשגת חשיפה מהירה לעסק שלך. פרסום ממומן בגוגל מאפשר זאת באמצעות מיקומים בראשי הדירוג בגוגל בתוצאות החיפוש. שיווק בפייסבוק מאפשר חשיפת העסק שלך למשתמשים המתעניינים במה שיש לך להציע. אנו עוזרים לך לשפר את הנראות האינטרנטית שלך במנועי חיפוש ובפייסבוק, ולעקוב אחר האפקטיביות של הפרסום שלך לאחר שהקמפיין כבר הוקם.

פרסום ממומן הוא אחד משיטות השיווק באינטרנט המוכחות והנפוצות ביותר, המאפשרות להשיג חשיפה ממוקדת מאוד עם תוצאות המייצרות תמורה טובה ביחס להשקעה במינימום זמן.
מהו פרסום ממומן? אלה אותן מודעות אשר אנו נחשפים אליהם (ולעיתים איננו מודעים לכך..) כגולשים הן בראש תוצאות החיפוש בגוגל והן בין פוסטים למיניהם בפייסבוק או כמודעות לפרסומות שונות במדיה החברתית.

קידום ממומן

קמפיין פרסום בפייסבוק וקידום ממומן בגוגל יכול לעזור לעסק שלך באופן משמעותי על ידי חשיפת המותג והגברת המודעות לשירותי העסק. זאת בנוסף לתועלתו הידועה כאפיק שיווק פופולארי למשיכת לקוחות ומבקרים איכותיים לאתר שלך. 

קמפיין ממומן בגוגל או פייסבוק בניהול חכם ויעיל מאפשר לנו לאתר ולהתקרב אל קהל היעד הפוטנציאלי שלך במקום הנכון בזמן הנכון, באמצעות הצגת המודעות בנושא החיפוש שלהם במיקום גבוה בדפי תוצאות של גוגל ובחשבונות הפייסבוק שלהם.

מודעות בתשלום ברשתות הגדולות, כמו גוגל ופייסבוק, מאפשרות יצירת תנועה באיכות גבוהה לדף הנחיתה של העסק או אתר האינטרנט ולהמרתם באופן כמעט מיידי ללקוחות משלמים.

 

 

אנו מציעים ליצור, ללמד ולנהל את מסע הפרסום שלך ובכך לאפשר לך :

 • הגדלת החשיפה של מותג והמודעות אליו: חשיפת העסק שלך לצרכנים פוטנציאליים בזמן אמת בכדי לגרום לאלפים ומאות אלפים לדעת שאתה קיים.קידום ממון ברשת יתרון עצום עבור עסקים קטנים ובינוניים אשר מקבלים סיכוי להתחרות עם עסקים ותיקים וגדולים באופן שווה תוך שימוש בטכניקות הנכונות.
 • יצירת הפניות רבות יותר דרך תוצאות ממוקדות: אחת הסיבות הפופולריות והמתגמלות יותר לשימוש במסעות פרסום היא המיקוד. היכולת למקד את הפרסום של העסק לקהל היעד הספציפי ו”לחתוך” את התנועה שפחות סביר בתרומתו למכירות. היכולת לקבוע מי יצפה לבקש את מה שיש לך להציע ולפנות אליהם, וכתוצאה מכך, היכלות לראות גידול בחשיפה לעסק, מכירות ובתוצאות המאמץ השיווקי שלך.
 • האפשרות לשחק באותו מגרש משחקים כמו “ילדים הגדולים ” ולהתחרות ברמה שווה : בין אם העסק שלך מורכב משלושה אנשים או במשרד הביתי, ובין אם הוא מותג או ארגון מוכר ; פרסום ממומן אדוורדס מאפשר להתחרות עם עסקים גדולים באותה הרמה של תקציב , תוך ניצול היתרונות לטובתך.
 • תמורה מיידית . מהיר וגמיש: בשונה מקידום אתרים אורגני אשר מחייב זמן ובעיקר עבודה שעיקרה ביצוע של משימות רבות מאופטימיזציה ועד כתיבת תוכן וניתוח באופן שוטף, הרי שפרסום ממומן בגוגל ידוע בכך שהוא מעניק תמורה מיידית באמצעות יצירת תוצאות מהירות בתוך שעות מרגע השקת הקמפיין. כמו כן, פלטפורמות פרסום ממומן בגוגל סובבות סביב ניטור ושיפור מתמיד של הקמפיין ביחס לתוצאות; התאמת תוכן המודעות, התקציב והמיקומים , כך שנוכל להבטיח שאתה מקבל את המירב עבור הכסף שלך.

 

קידום ממומן בגוגלמדוע כדאי לך לבחור בקידום ממומן בגוגל עבור העסק שלך ?

 1. חשיפה לאומית
  מאחר וגוגל טוענת כי היא מגיעה לכ 90% ממשתמשי האינטרנט בישראל , הצבת מודעות ממומנות במנוע החיפוש והרשתות יבטיחו שהאתר שלך יזכה לחשיפה מירבית. בנוסף לכך, המודעות שלך יוצגו באתרים נוספים ברשת מלבד דפי התוצאות מנוע החיפוש של Google .
 2. גמישות בהגדרת תקציב ודמי ניהול לפי הצורך
  עם קידום ממומן בגוגל אתה יכול להתאים את התקציב שלך ליעדי המכירות שלך ולמידת האגרסיביות בה אתה רוצה לנקוט, דבר המאפשר שליטה מלאה בהוצאות . כמו כן, דמי הניהול של מסעות פרסום ממומן הוא אטרקטיבי ובר ביצוע , מה שמאפשר השקעות ארוכות טווח בתחום זה.
 3. עסק עונתי פירושו ביקוש עונתי.
  כעסק בעל ביקוש בתקופות מוגדרות לאורך השנה, יש לך שליטה מלאה על תזמון והיקף החשיפה על בסיס יומי,  שבועי או חודשי. באפשרותנו לנתח את תקופות ביקוש השיא למוצרי כל עסק ולמקד את הפרסום לתקופות אלו.
 4. אסטרטגיה ספציפית וממוקדת:
  המודעות שלך תופענה רק עבור שאילתות החיפוש שאתה הגדרת כרלוונטיות למוצרים או השירותים שלך, ואתה תשלם רק לאחר שהגולש מצא את המודעה הרלוונטית שלך ולחץ עליה.
 5. קמפיינים סימולטניים :
  באפשרותך לפרסם מגוון רחב של מודעות עבור המוצרים והשירותים השונים שלך – בו-זמנית, ללא תוספת עלות.
 6. ניהול ומעקב:
  דוחות וניתוחים סטטיסטיים מלאים, כדי שתוכל לבחון את תוצאות מסע הפרסום שלך .

פרסום ממוקד ויצירתי בפייסבוק :
קמפיינים יצירתיים במדיה חברתית לא רק מוסיפים ערך למותג שלך, אלא גם תורמים לקבלת החזר על ההשקעה. אנחנו ב MMG מאמינים שהמדיה החברתית היא אחת הפלטפורמות המתגמלות ביותר כיום עבור עסקים בישראל ובחו”ל. אחת מהיתרונות הרבים שלה בא לידי ביטוי ביכולת להגיע אל “ציידי המציאות” הנמצאים שם בחוץ, המחפשים את העסקאות, המבצעים והחבילות הטובות ביותר. איזו הזדמנות טובה יותר מזו קיימת בכדי לפתות קהל זה מאשר עם קמפיינים בפייסבוק, גוגל ואף YouTube אשר מפרסמים מבצעים והצעות מיוחדות לעונה.

מתנה קידום ממומןובנוסף, מתנה!

צור איתנו קשר וקבל קופון בחינם על סך 400 ש”ח בו תוכל להשתמש כדי לממן את הקמפיין שלך !