שיווק דיגיטאלי

 

MMG  הינה קבוצה של מומחי שיווק כשרוניים ובעלי מוטיבציה גבוהה המחויבים לעשייה ולמשימתם לסייע למגזר העסקי לצמוח.

מה אנחנו יודעים לעשות בתחום שיווק דיגיטאלי?

אנו משלבים טכנולוגיה עם ניסיון שיווקי בכדי למצב, לקדם ולמנף את השירותים שלכם, על מנת להגדיל את הרווחים שלכם.

הסיפור שלנו מתחיל כסוכנות צעירה לשירותי בניית אתרים וקידום אתרים מירושלים. התחלנו ב2007 על ידי עיצוב ופיתוח רשת של אתרי תדמית ופורטפוליו בתחום התיירות והפנאי.

כאשר הדבר תפס תאוצה ובעקבות הביקוש הגובר, התחלנו לפתח כלים אינטרנטיים עבור לקוחות אשר זיהו את הפוטנציאל המתפתח במדיית האינטרנט וביקשו להגביר את נוכחותם כמובילים בתחומם באמצעות מדיות אלו. משם ועד היום אנו לוקחים חלק בפרוייקטים רבים מגוון רחב של עסקים ושירותים הקיימים בשוק.

 

הצוות: צוושיווק דיגיטאלית MMG  מאויש על ידי קבוצה של גרפיקאים, מפתחים, מתכנתים ואנשי תוכן כשרוניים ומנוסים. אנו עובדים מול עסקים ממגוון מגזרים לתפירת פתרונות שיווקיים ודיגיטאליים המותאמים לצרכי הלקוח, בין אם מדובר בארגון גדול, חברות בינוניות וקטנות, ספקים ואף פרילאנסרים, בכדי להשיג את יעדיהם השיווקיים והעסקיים. אנו קבוצה של מומחי Web בעלי גישה טכנולוגית וניסיון רחב בעבודה באינטרנט, בשיווק, פרסום ויחסי ציבור דיגיטאליים.

במילים אחרות, חברנו יחד לקבוצת מומחי בשיווק דיגיטאלי ויחסי ציבור דיגיטאליים על כל גווניהם. אנחנו בעלי רקע ועבר בתחום כמשווקים, מפתחים, וגרפיקאים מוסמכים. כל אלה אפשרו לנו לפתח ולהטמיע את הקונספט של שילוב מגוון נכסים רחב זה לכדי סל שירותים משמעותי עבור עסקים מכל תחום וענף, באפיק שבו ניתן להגיע אל הצרכנים באופן הכי מוקדם ומדוייק להם; באינטרנט.

יש לנו את היכולת הייחודית להציע מגוון של שיטות עבודה תוך נגיעה בכל דיסציפלינה שיווקית רלוונטית; הכל תחת קורת גג אחת, תוך טיפוח חדשנות ויצירתיות לאורך כך הדרך, ותוך שמירה על עדכניות במה שחדש ורלוונטי לכל ענף בפני עצמו. גישה זו, בשילוב עם הצוות המנצח שלנו מאפשר לנו להגיע לצרכנים באשר הם, ולהמיר אותם ללקוחות. הצוות שלנו בוחן, מפתח ואז מטמיע טקטיקות שיווקיות המולידות תוצאות ב:

  • שיווק דיגיטאלי-טקטיקות שיווקיותמדיה הפרסומית
  • מנועי החיפוש
  • רשתות חברתיות
  • יחסי ציבור בצדיה הדיגיטאלית
  • אתרים אינטרנט ומובייל
  • מערכות CRM  ו CMS
  • כלים דיגיטליים בעולם האינטרנט

 

פרופיל הלקוחות שלנו מעיד על ניסיון על ספקים קטנים, בינוניים וגדולים ממגוון מגזרים. ניהלנו פרויקטים מענף שיווק התיירות והפנאי, הפיננסים, מטפלים, ועד תחומים כדוגמת משפטים, הפקות, בריאות ועוד.

ולכן, אם אתה עסק בהתפתחות המחפש שיטות ופתרונות ממומחים בתחום על מנת להגדיל את העסק שלך, בידינו המשאבים לבצע זאת עבורך. אנחנו טובים בזה, אנחנו אוהבים את זה וזה מה שאנחנו יודעים לעשות על הצד הטוב ביותר.

מחפש לבלוט על פני המתחרים שלך ולהגדיל את הכנסות העסק, או להצמיח את היקף הלקוחות שלך? אנו נבנה עבורך תוכנית שיווק דיגיטאלי ייחודית ומפורטת ונציע להנחות אותך אף לנהל ולבצע תחומים שונים של עבודת השיווק שלך עבור העסק. מעיצוב תוכנית שיווקית כוללת ועד קידום תחומי מוצר ספציפיים עבורך.

כחברה המציעה את מכלול שירותי השיווק הדיגיטאלי, ביכולתנו לספק סל של כלים אינטראקטיביים לעסק, תוך עריכת בחינה מעמיקה של נישת ההתמחות של העסק והאופן בו ניתן למנף אותו. אנו מציעים:

  • פתרונות דיגיטאליים ומיצוב באינטרנט לענף, תוך התמחות בבניית אתרים ובקידום אתרים לעסקים.
  • שיווק במדיה החברתית (הכולל ייעוץ מומחים, בניית פרופילים, חשבונות, עיצוב, תדמית וניהול שוטף).
  • שירותי קריאייטיב, ניהול תוכן, עיצוב לדפוס ולאינטרנט, מיתוג וכל מה שמעבר.

שיווק דיגיטאליאנחנו יצירתיים ובעלי תובנה, אך מה שמבדיל בינינו לבין יתר אנשי וסוכני השיווק למיניהם נמצא ביכולת להפיק ערך, תמורה ותוצאות יוצאות מן הכלל עבור כל אחד מהפרויקטים בהם אנו עוסקים.

הצעד הראשון מתחיל אצלך. מחכים לשמוע ממך.